Outsourcing personelu

Co obejmuje sprzątanie:

Zamów kalkulację

  +48

  Outsourcing pracowników to jedna z najbardziej dochodowych usług na rynku B2B. Za pomocą tego rozwiązania w odpowiednim czasie otrzymujesz wykwalifikowany zespół specjalistów projektowych do niezbędnej pracy. Istnieje kilka powodów, dla których usługi outsourcingu personalnego są najbardziej opłacalne:

  • Mobilność. W każdej chwili możesz zatrudnić tyle pracowników, ile potrzebujesz.
  • Efektywność. Na przykład wybierając outsourcing do hotelu nie musisz szkolić specjalisty ani martwić się o jakość jego pracy – jest już przygotowany. Maksymalne, jakie może być wymagane, to dodatkowe szkolenia, uwzględniające specyfikę Twojej firmy.
  • Minimalizacja ryzyka. Klient nie ponosi odpowiedzialności prawnej za pracowników zewnętrznych. Dotyczy to zarówno pracowników kuchni, sprzątaczy, ładowaczy, jak i innych specjalistów.
  • Projekty pod klucz. Możesz nie tylko zaangażować jednego pracownika, ale także przekazać cały proces. Bardzo popularnym przykładem takiego rozwiązania jest outsourcing magazynowy.

  Dlatego jeśli szukasz firmy zajmującej się outsourcingiem personalnym, CLEANHOUSE jest do Twojej dyspozycji.Nasi pracownicy są przeszkoleni i spełniają standardy kwalifikacyjne, a ustalone procesy od przyjęcia zgłoszenia do dostarczenia pracy do klienta pozwalają nam na uzyskanie 100% jakości usług.

  Zapraszamy do skorzystania naszych usług!

  Cennik

  Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
  Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.