Jak myjemy okna na wysokości

Co obejmuje sprzątanie:

Zamów kalkulację

+48

Sezonowe mycie okien może być prawdziwym wyzwaniem, jeśli chodzi o elewacje budynków wysokościowych. Biura czy centra handlowe często borykają się z tym problemem po remoncie lub budowie. Jesteśmy gotowi zapewnić skuteczne rozwiązanie problemu za pomocą wspinaczki przemysłowej.

Do usuwania kurzu i brudu na wysokości firma sprzątająca CLEANHOUSE angażuje profesjonalnych wspinaczy. Alpinizm oszczędza tam, gdzie użycie sprzętu dźwigowego jest niemożliwe: nie ma wjazdu na wieżę samochodową ani warunków do zamocowania kołyski dźwigowej. Ponadto ta metoda jest bardziej budżetowa niż zaangażowanie specjalnego sprzętu.

Przeszkoleni sprzątacze, uzbrojeni w zaawansowany sprzęt i detergenty, myją szyby elewacyjne szybko i skutecznie, a efekt utrzymuje się na długi czas. Dokładne mycie okien na wysokości pomoże właścicielom terenów pozbyć się śladów mieszanki budowlanej i cementu, a także zanieczyszczeń naturalnych w postaci wód opadowych.

Radzimy skorzystać z naszych usług w zakresie mycia szyldów i reklamy zewnętrznej. Zgrabny wygląd elewacji to jeden z głównych czynników pomyślnego rozwoju Twojej firmy.

Cennik

Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.